+48 502 576 567 biuro@transglob.com.pl

Otwieramy szkołę języka angielskiego.

Na jesień 2020.

Jest taka potrzeba w społeczeństwie.

Jako, że biuro tłumaczeń TransGlob uzyskało stałą i solidną pozycję na rynku, upoważnia nas to do twierdzenia, że także ze szkołą języka angielskiego będzie podobnie. Po prostu wykorzystamy nabyte 24- letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu i zastosujemy te same rygorystyczne warunki jakości, jakie nakładamy na siebie przy tłumaczeniach.

Przygotowujemy się do tego od każdej możliwej strony. Mamy już niezbędne wyposażenie w trzech salach (zdjęcia w galerii). W każdej sali może się uczyć od dwóch do sześciu osób. Nie chcemy tworzyć grup większych niż sześcioosobowe z dwóch względów: brak przestrzeni oraz przekonanie o zdecydowanych obniżeniu skuteczności nauki w większych grupach. Posiadamy tablice, stoły, rzutnik, odpowiednie nagłośnienie, odtwarzacze, czyli wszystko co niezbędne, aby prowadzić efektywne zajęcia. To od strony sprzętu.

Jeśli chodzi o metodykę, naszym podstawowym założeniem jest nauczanie praktyczne. Będziemy zatrudniać native-speakerów, oraz lektorów polskich po długim pobycie w kraju anglojęzycznym i doświadczeniu w nauczaniu. Program przedstawimy między kwietniem i majem. Koszt jednej lekcji – 45 minut (przy grupie 4-6 osób) przewidujemy na 20 zł. Zapraszamy do zainteresowania się naszą szkołą Go for it, do której zapisy rozpoczniemy od czerwca 2020 r.